Ondersteuners, coachen en beleid

ONTHAAL / SECRETARIAAT:

infolsc@kasterlinden-vgc.be

ONDERSTEUNERS / COACHEN:

voornaam.naam@kasterlinden-vgc.be
GSM-nummers staan vermeld onderaan de emailhandtekening

COACHEN BREDE TYPES

BRUSSEL

Teamcoach Anderlecht/Ukkel

Dominique Willems
GSM 0498 63 16 77
dominique.willems@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Brussel/Jette

Manuela Cauwenberghs
GSM 0499 86 82 10
manuela.cauwenberghs@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Brussel/Oost

Manuela Cauwenberghs
GSM 0499 86 82 10
manuela.cauwenberghs@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Molenbeek/Ganshoren

Lore Vancoppenolle 
GSM 0490 14 01 74
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be

RAND

Teamcoach Asse/Bever

Franbose de Buijsscher 
GSM 0490 52 49 50
franbose.debuijsscher@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Halle/Sint-Genesius-Rode

Annick De Belder
GSM 0490 14 01 77
annick.debelder@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Londerzeel/Merchtem

Flore Mertens
GSM 0499 58 86 47
flore.mertens@kasterlinden-vgc.be

DOELGROEPCOACHEN

Type basisaanbod (leermoeilijkheden)

Liesbeth Van As
GSM 0498 87 16 39
liesbeth.vanas@kasterlinden-vgc.be

Type 3 GEMS (gedrags- en emotionele moeilijkheden en stoornissen)

Rose Van Lysebettens
GSM 0491 62 46 08
rose.vanlysebettens@kasterlinden-vgc.be

Type 9 autisme

Ria Dehaes
GSM 0498 87 65 95
ria.dehaes@kasterlinden-vgc.be

COACHEN KLEINE TYPES

BRUSSEL

Teamcoach Anderlecht/Ukkel

Dominique Willems
GSM 0498 63 16 77
dominique.willems@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Brussel/Jette

Lore Vantieghem
GSM 0497 52 15 44
lore.vantieghem@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Brussel/Oost

Lore Vantieghem
GSM 0497 52 15 44
lore.vantieghem@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Molenbeek/Ganshoren

Lore Vancoppenolle 
GSM 0490 14 01 74
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be 

RAND

Teamcoach Asse/Bever

Franbose de Buijsscher 
GSM 0490 52 49 50
franbose.debuijsscher@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Halle/Sint-Genesius-Rode

Robin Septor
GSM 0496 60 17 41
robin.septor@kasterlinden-vgc.be

Teamcoach Londerzeel/Merchtem

Dominique Willems
GSM 0498 63 16 77
dominique.willems@kasterlinden-vgc.be

DOELGROEPCOACHES

Type 2 (algemene ontwikkelingsachterstand) 

Bo Dufour
GSM 0497 52 99 61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Type 4 motoriek (motorische beperking)

Bo Dufour
GSM 0497 52 99 61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Type 6 visus (visuele beperking)

Sara Mannaerts
GSM 0499 25 79 17
sara.mannaerts@kasterlinden-vgc.be

Type 7 gehoor (auditieve beperking)

Sara Mannaerts
GSM 0499 25 79 17
sara.mannaerts@kasterlinden-vgc.be

Type 7 STOS (spraak en taal)

Liesbeth Van As
GSM 0498 87 16 39
liesbeth.vanas@kasterlinden-vgc.be

BELEID

Vervangend directeur

Karin Van Haesendonck
GSM 0498 87 65 94
karin.vanhaesendonck@kasterlinden-vgc.be

Directie

Sofie Beusen
GSM 0499 86 82 27
sofie.beusen@kasterlinden-vgc.be

Pedagogisch medewerker

Flore Mertens
GSM 0499 58 86 47
flore.mertens@kasterlinden-vgc.be

Personeelsverantwoordelijke

Annelies Van Boxstael
GSM 0499 86 82 33
annelies.vanboxstael@kasterlinden-vgc.be

ICT Verantwoordelijke

Raf Bonte
GSM 0471 63 29 06
raf.bonte@kasterlinden-vgc.be

Beleidsondersteuner

Kristien De Bont
GSM 0493 31 26 89
kristien.debont@kasterlinden-vgc.be

Beleidsondersteuner

Karin Van Haesendonck
GSM 0498 87 65 94
karin.vanhaesendonck@kasterlinden-vgc.be